Od jutra Targi ITM Polska Innowacje - Technologie - Maszyny

MODERNLOG - Targi Logistyki, magazynowania i I Transportu

MODERNLOG to ukłon w stronę logistyki w przemyśle. Nowoczesna logistyka w korelacji z przemysłem 4.0 tworzy nowoczesne zakłady produkcyjne i usługowe. Organizacja MODERNLOG w towarzystwie ITM Polska, które są największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodnie, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w pełnej krasie a współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy niepowtarzalną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń.

Hasłem przewodnim pierwszej edycji MODERNLOG będzie intralogistyka, której poświęcone zostanie wydarzenie In4Log Industry. W ciągu 4 dni targów zaprezentujemy zwiedzającym dwie równoległe ścieżki modelowe obszaru produkcyjnego. W obu przestrzeniach zaaranżowane zostaną identyczne obszary pracy: składowanie, kompletacja, montaż stanowiskowy, przy czym zróżnicowane zostaną w obu miejscach koncepcje zarządzania linią produkcyjną i potrzebne do zrealizowania tych zasad rodzaje urządzeń obsługujących wszystkie te strefy. W ten sposób pokazane zostaną kluczowe różnice w obszarze LEAN i NO LEAN wpływające na takie parametry pracy jak: wydajność, szybkość przepływu, czas realizacji dostaw wewnętrznych, bezbłędność wydań kompletacyjnych, czystość w sensie 5S, czyli posiadania na stanowisku pracy tyle podzespołów narzędzi, które są niezbędne w danym momencie oraz dostępności przestrzeni.

Dla zwiedzających

Bilet wstępu na targi upoważnia do zwiedzenia czterech odbywających się w tym samym miejscu wydarzeń: Targów ITM Polska - Innowacje-Technologie-Maszyny, Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, Targów Technologii Druku i Skanu 3D - 3D SOLUTIONS oraz MODERNLOG – Targów Logistyki Magazynowania i Transportu.

Godziny otwarcia targów:
6 czerwca (wtorek): 9.00 – 17.00, 7 czerwca (środa): 9.00 – 17.00,
8 czerwca (czwartek): 9.00 – 17.00, 9 czerwca (piątek): 9.00 – 16.00.