Polska premiera Targów Kompozyt-Expo

Nowości targowe i program towarzyszący
Wśród wielu targowych nowości znajdziemy m.in. nową żywicę do laminowania ręcznego EPOLAM 2017, piankę PCV na pokłady jachtów MATRIX 7-7, silikon addycyjny E2 SPRAM SILICONE 20, system wzmacniania konstrukcji budowlanych NEOXE, kompaktowy aplikator żelkotu i żywicy MERCURY, nowoczesny autoklaw laboratoryjny do wytwarzania kompozytów.

Targi KOMPOZYT-EXPO to również bogaty program towarzyszący. W specjalnie przygotowanej strefie odbędą się szkolenia, praktyczne pokazy przygotowane przez wystawców z kraju i zagranicy, jak również wykłady przygotowane przez naukowców na bieżąco zgłębiających ten dynamicznie rozwijający się sektor

Internetowy system organizacji spotkań
Targi w Krakowie przygotowały dla uczestników Targów KOMPOZYT EXPO internetowy system organizacji spotkań wystawców i gości targowych. Podobne systemy już działają na świecie i cieszą się dużą popularnością, natomiast w Polsce dopiero raczkuje.

Dzięki niemu wystawcy uczestniczący w imprezach organizowanych przez Targi w Krakowie, będą mogli zamieszczać na stronie internetowej Targów informacje o swoich firmach, oferowanych produktach, informować o organizowanych w czasie targów pokazach i seminariach.

- Już przed rozpoczęciem targów wystawcy będą wiedzieć kto ich odwiedzi i jakich będzie oczekiwał informacji. Goście targowi będą mogli precyzyjnie zaplanować harmonogram pobytu na targach. Mamy nadzieję, ze dostarczone przez nas narzędzia internetowe jeszcze lepiej i efektywniej pozwolą wykorzystać czas spędzony na targach – mówi Dorota Gurgul, komisarz Targów KOMPOZYT-EXPO.
System po raz pierwszy zostanie uruchomiony na Targach KOMPOZYT EXPO. W 2011 roku system będzie wdrażany na kolejnych imprezach, organizowanych przez Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Czytaj więcej: Targi 789Forum

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Polisiepropylen

Roboty programy, ustawianie 2018-04-11

Michalboro

Ldpe + elastomer? 2018-04-09

Bobbin_22

Siły i prędkości otwierania zamykania Engel Victory 50 2018-04-03

Reportaże