Rozmowa video: Piotr Kwiecień, SABIC Poland

Rozmowa video: Piotr Kwiecień…
Przedstawiamy rozmowę z Piotrem Kwietniem, Country Leaderem koncernu SABIC w Polsce.

SABIC to absolutny gigant na rynku tworzyw sztucznych. Z powodzeniem działa także w Polsce. Nad Wisłą SABIC obecny jest od 2003 r. Współpracuje obecnie z ponad 70 różnej wielkości firmami z sektora tworzyw sztucznych. Produktem SABIC cieszącym się największym powodzeniem na rynku polskim jest polietylen LLDPE. Kolejnymi ważnymi tworzywami są poliestry, polipropylen oraz polietylen wysokiej gęstości.

Piotr Kwiecień, stojący na czele SABIC Poland, opowiada o najnowszych produktach wprowadzanych przez firmę na nasz krajowy rynek, przewagach technologicznych zapewnianych przez tworzywa SABICA oraz planach firmy co do dalszego rozwoju w Polsce.

Rozmowa została przeprowadzona podczas targów Plastpol, na których SABIC jako pierwszy wystawca w historii tej imprezy został uhonorowany nagrodami za innowacyjny produkt, jak również elegancko przygotowane stoisko.
Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen
 

Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen - przenaczonych zarówno do formowania wtryskowego jak również do wytłaczania, tworzywa konstrukcyjne

Polska