S-Polymer przedstawicielem Akripolu

S-Polymer przedstawicielem Akripolu
Spółka S-Polymer została polskim przedstawicielem firmy Akripol ze Słowenii i tym samym oferentem płyt z tworzyw sztucznych.

Słoweński Akripol jest producentem m.in. płyt akrylowych (AGLAS SAN) oraz płyt ABS/PMMA (ASAN). Płyty te są przeznaczone do wykorzystywania ich w produkcji wyrobów sanitarnych. Słoweńcy od kilku miesięcy poszerzają zakres swojej działalności w Europie, stąd nawiązanie kontaktu właśnie z S-Polymer, firmą stosunkowo młodą na polskim rynku.

- Płyty AGLAS SAN oraz ASAN wyprodukowane w Akripolu z pewnością zainteresują projektantów i producentów wyrobów sanitarnych, czyli wanien, brodzików, umywalek oraz paneli. Wyroby te stanowią podstawowe elementy wyposażenia łazienek, które kreują wygląd i funkcjonalność przestrzeni tłumaczy Sylwia Deja - Drogomirecka z S-Polymer.

Skład chemiczny płyt AGLAS SAN - są to wylewane płyty akrylowe oraz ASAN - to koekstrudowane płyty ABS/PMMA, umożliwia w sposób bardzo łatwy wyprodukowanie o wysokiej jakości wyrobów sanitarnych o dowolnym, nawet skomplikowanym kształcie. Tego typu wyroby sanitarne produkuje się poprzez m.in. termoformowanie .

Wprowadzane na nasz rynek płyty są idealnie gładkie, posiadają wysoki połysk i niewielki ciężar oraz bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną i chemiczną.

Płyty S-Polymer


Czytaj więcej: Rynek 828 Budownictwo 169Forum

Bscr_eu

PC ABS i HIPS 2018-04-22

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Frohe_

Tampodruk wymagania? 2018-04-13

Reportaże