Drukuj

Sojusz KrakChemia - Polimarky

Sojusz KrakChemia - Polimarky
Z przyjemnością informujemy o zacieśnieniu współpracy pomiędzy PPH Polimarky i KrakChemia S.A, będącej wiodącym dystrybutorem chemikaliów i granulatów tworzyw sztucznych.

KrakChemia jako Autoryzowany Dystrybutor, w swojej rozrastającej się sieci przedstawicielstw oferować będzie zarówno tworzywa ze standardowej oferty Polimarky, jaki i tworzywa, które będą projektowane i produkowane przez Polimarky dla klientów obsługiwanych przez KrakChemię. Jest to możliwe ze względu na wysokie kwalifikacje i dużą wiedzę pracowników KrakChemii. Wielu z nich jest praktykami z wieloletnim doświadczeniem w branży doskonale znającymi technologię jak i potrzeby swoich obecnych klientów.

Wszystko wskazuje na to iż nie jest to koniec zbliżenia pomiędzy firmami i wkrótce będziemy mogli poinformować Państwa o dalszych wspólnych przedsięwzięciach obu dynamicznie rozwijających się firm.


Na zdjęciu: Barbara Waga – Dyrektor Handlowy KrakChemia S.A. oraz Mirosław Śmigas – Dyrektor Handlowy d.s. Tworzyw PPH Polimarky podczas Targów zorganizowanych przez KrakChemie w dniach 21-22.04.2006Mirosław Śmigas
PPH Polimarky
ul. Bieszczadzka 10A
35-082 Rzeszów
www.polimarky.com.pl

Czytaj więcej: Tworzywa sztuczne 730

Modyfikowane tworzywa sztuczne do wtrysku i wytłaczania, tworzywa napełniane minerałami, tworzywa wzmocnione
 

Nowość

Modyfikowane tworzywa sztuczne do wtrysku i wytłaczania, tworzywa napełniane minerałami, tworzywa wzmocnione włóknem szklanym, tworzywa uniepalniane, blendy polimerowe, bezhalogenowe mieszanki kablowe, polipropyleny Reslen, usługi przetłoczenia, prace badawczo-rozwojowe

Polimarky Sp. z o. o. Sp. K.
Bieszczadzka 10 a, 35-082, Rzeszów, woj. podkarpackie
Handel hurtowy artykułami chemicznymi - granulaty, tworzywa konstrukcyjne, koncentraty barwiące, folie
 

Handel hurtowy artykułami chemicznymi - granulaty, tworzywa konstrukcyjne, koncentraty barwiące, folie