Sojusz KrakChemia - Polimarky

Sojusz KrakChemia - Polimarky…
Z przyjemnością informujemy o zacieśnieniu współpracy pomiędzy PPH Polimarky i KrakChemia S.A, będącej wiodącym dystrybutorem chemikaliów i granulatów tworzyw sztucznych.

KrakChemia jako Autoryzowany Dystrybutor, w swojej rozrastającej się sieci przedstawicielstw oferować będzie zarówno tworzywa ze standardowej oferty Polimarky, jaki i tworzywa, które będą projektowane i produkowane przez Polimarky dla klientów obsługiwanych przez KrakChemię. Jest to możliwe ze względu na wysokie kwalifikacje i dużą wiedzę pracowników KrakChemii. Wielu z nich jest praktykami z wieloletnim doświadczeniem w branży doskonale znającymi technologię jak i potrzeby swoich obecnych klientów.

Wszystko wskazuje na to iż nie jest to koniec zbliżenia pomiędzy firmami i wkrótce będziemy mogli poinformować Państwa o dalszych wspólnych przedsięwzięciach obu dynamicznie rozwijających się firm.


Na zdjęciu: Barbara Waga – Dyrektor Handlowy KrakChemia S.A. oraz Mirosław Śmigas – Dyrektor Handlowy d.s. Tworzyw PPH Polimarky podczas Targów zorganizowanych przez KrakChemie w dniach 21-22.04.2006Mirosław Śmigas
PPH Polimarky
ul. Bieszczadzka 10A
35-082 Rzeszów
www.polimarky.com.pl

Czytaj więcej: Tworzywa sztuczne 763

Modyfikowane tworzywa sztuczne do wtrysku
 

Modyfikowane tworzywa sztuczne do wtrysku i wytłaczania, tworzywa napełniane minerałami, tworzywa wzmocnione włóknem szklanym, tworzywa uniepalniane, blendy polimerowe, bezhalogenowe mieszanki kablowe, polipropyleny Reslen, usługi przetłoczenia, prace badawczo-rozwojowe

Polska, 35-082 Rzeszów, Bieszczadzka 10 a
Handel hurtowy artykułami chemicznymi - granulaty
 

Handel hurtowy artykułami chemicznymi - granulaty, tworzywa konstrukcyjne, koncentraty barwiące, folie

Polska


Reportaże

Forum

Bronio

Białe smugi blisko punktu wtrysku PA 66+30GF 2019-05-17

Uoop90

Wpływ parametrów procesu frezowania na twardość tworzyw 2019-05-08

Pawel74

Geometria ślimaka PVC , PP 2019-04-18

Iebm

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-04-15

Iebm

Zamykanie rdzeni 2019-04-15