Szkolenie dla przetwórców tworzyw sztucznych

Szkolenie dla przetwórców tworzyw sztucznych
Szkolenie i warsztaty organizowane przez Grupę Azoty i Politechnikę Krakowską odbędą się 26 czerwca w gmachu Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej krakowskiej uczelni.

Spotkanie jest elementem współpracy potentata na rynku polskiej chemii ze światem nauki. Wybór tematów poruszanych podczas seminarium opiera się na rzeczywistych potrzebach zgłaszanych przez specjalistów.

Krakowskie szkolenie poświęcone będzie nowoczesnym materiałom polimerowym, a w szczególności - warunkom uplastyczniania i doborowi parametrów wtryskiwania PA i POM niewzmocnionych i wzmocnionych oraz zagadnieniu sezonowania i kondycjonowania wyrobów z PA i POM.

Zajęcia poprowadzą wykładowcy Politechniki Krakowskiej oraz Politechniki Warszawskiej. Prof. Krzysztof Pielichowski (PK) w swojej działalności zajmuje się chemią i technologia polimerów, a zwłaszcza badaniami nad wytwarzaniem nowych nano- i biokompozytów polimerowych. Szymon Zięba (PW) jest cenionym praktykiem w zakresie uruchamiania nowych linii przetwórczych oraz optymalizacji procesów wtrysku i wytłaczania.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 9 w gmachu WIiTCh przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie. Szczegółowych informacji na temat zapisów i kosztów uczestnictwa udziela Dariusz Wójcik z Grupy Azoty.


Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam,  półprodukty z tworzyw sztucznych
 

Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam, półprodukty z tworzyw sztucznych, nawozy mineralne, chemikalia

Polska, 33-101 Tarnów, E. Kwiatkowskiego 8