Titan Eko z nowym partnerem

Firma Titan Eko podpisała umowę o dystrybucji swoich artykułów z Agencją Handlową DR-International Polska z Wodzisławia Śląskiego. - Pozyskanie przez Titan-Eko ważnego partnera na południu kraju ułatwi już wkrótce firmom z tego regionu dostęp do poszukiwanych przez nich wyrobów - tłumaczy Jarosław Antonik z DR-International.

Titan Eko jest największym w Europie zakładem produkującym wyroby z polietylenu przy zastosowaniu technologii formowania rotacyjnego. Posiada biura handlowe zlokalizowane w dwunastu krajach na świecie. Specjalizuje się w produkcji zbiorników z polietylenu oraz innych wyrobów, które służą do przechowywania i dystrybucji substancji. Wspomnieć można tu m.in. o zbiornikach do magazynowanie i dystrybucji paliw, AdBlue, pojemnikach do selektywnej zbiórki odpadów, a także wielu innych pro-ekologicznych rozwiązaniach.

Kim jest natomiast Agencja Handlową DR-International Polska?

- Prowadzimy działalność w zakresie kojarzenia partnerów handlowych, dystrybucji oraz sprzedaży towarów i usług. Jesteśmy przedstawicielem handlowym czeskiej firmy Steeltec CZ na terenie Polski i Niemiec w zakresie sprzedaży zgniatarki Ecopress. Jest to mini-prasa służąca do zgniatania plastikowych butelek typu PET. Ponadto nasza firma znana jest z wprowadzania nowinek proekologicznych na rynek polski - informuje Jarosław Antonik z DR-International Polska.

O jakich nowinkach mowa?

Wymienić tu można choćby zgniatarkę, dzięki której do tradycyjnego kosza na śmieci zmieści się ok. 25 butelek typu PET zamiast pięciu. Do tego samego kosza wejdzie też zamiast 10 puszek aluminiowych ich pięć razy większa liczba. Innym rozwiązaniem zaproponowanym przez DR-International Polska jest połączenie zgniatarki do butelek typu PET- Ecopress z pojemnikami do selektywnej zbiórki odpadów. Tym samym powstał produkt, który przynosi znaczne oszczędności w wywozie odpadów z tworzyw sztucznych. Pozwala on pomieścić pięć razy więcej odpadów w jednym pojemniku.

Czytaj więcej: Umowy 120