Truchot Laurens - zawory do pobierania próbek

Firma Truchot Laurens opracowała ostatnio kompletną gamę superwydajnych zaworów do pobierania próbek. Przeznaczone dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, branży polimerów i technik kriogenicznych, nowe zawory z kurkiem kulistym umożliwiają bezpieczne pobieranie próbek.

Zapewniające ciągłą kontrolę na linii produkcyjnej, zawory z kurkiem kulistym umożliwiają pobieranie próbek rzeczywiście reprezentatywnych dla procesu produkcji, na niewielkiej przestrzeni, wyznaczonej przez użytkownika i przy zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa dla operatora, zakładu i środowiska.

Zawory do pobierania próbek zaopatrzone są w kulkę pojemnościową spełniającą rolę prawdziwej śluzy pomiędzy linią produkcyjną i środowiskiem. Niezależnie od położenia kulki, nie jest możliwy jakikolwiek wyciek na zewnątrz. Powietrze otoczenia również nie może zanieczyścić linii.

Zawory do pobierania próbek dostosowują się do rozmiarów linii. Mogą one być wykonane ze specjalnych metali (Hastelloy, UB6, itp.), ze stali nierdzewnej powlekanej PFA lub z litego PVDF, zgodnie ze specyfikacją użytkownika. Mogą też być wyposażone w podwójną otulinę ocieplającą i pasują do wszelkiego typu butelek do pobierania próbek.

# # #
Firma Truchot Laurens od 50 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji spełniających wysokie wymagania techniczne zaworów i osprzętu ze stali nierdzewnej i metali szlachetnych, z przeznaczeniem dla chemii, farmacji, branży polimerów i kriogeniki.

Bliższych informacji udziela:
Fabien Le Goascoz, Responsable export (Dział eksportu)
TRUCHOT LAURENS
Chemin de Sacuny
69530 BRIGNAIS
France
Tel. +33 (0)4 78 05 60 60
Fax: +33 (0)4 78 05 60 69
E-mail: infos@truchot.fr
Strona internetowa: www.truchot.fr

Czytaj więcej: Innowacje 302