Drukuj

Bianor czeka na wrzesień

Bianor czeka na wrzesień
We wrześniu ruszyć ma w Białymstoku nowa fabryka firmy Bianor.

Wywodząca się z Holandii firma jest przetwórcą tworzyw sztucznych. Produkuje części z tworzyw oraz komponenty idące na rynek konsumencki oraz dla branż specjalistycznych, m.in. motoryzacyjnej, elektronicznej, AGD. Właśnie kończy prace nad swoją kolejną fabryka ulokowaną w naszym kraju. Powstaje ona w Białymstoku, na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Koszt inwestycji to 5 mln euro. Pracę ma w niej znaleźć ok. 150 osób.

Jak tłumaczą przedstawiciele spółki Bianor decyzja o zwiększeniu zaangażowania w Polsce wynika z faktu, że wielu jego europejskich klientów przenosi ponownie swoją produkcję z Dalekiego Wschodu do Europy. W gronie odbiorców, z którymi Bianor współpracuje znajdują się w tej chwili takie międzynarodowe przedsiębiorstwa jak Philips, Newell Rubbermaid, Makita, Bosh, Siemens, ale i krajowy Zelmer. Krótszy łańcuch dostaw ma oznaczać w tym przypadku także i mniejsze ryzyko, więc znalezienie partnerów w Europie jest w tym przypadku w cenne.

Czytaj więcej: Inwestycje 712

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, części do artykułów gospodarstwa domowego, elementy wizulane, elementy
 

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, części do artykułów gospodarstwa domowego, elementy wizulane, elementy techniczne dla różnych branż, tampodruk

Rosti Poland Sp. z o.o.


Forum

Sieah123

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-17

Fsrednicki

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-12

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże