Drukuj

Bianor ważnym partnerem dla Makita Europe

Bianor ważnym partnerem dla Makita Europe
Bianor rozszerza swą współpracę z firmą Makita, światowym liderem rynku elektronarzędzi. Nowym polem współpracy jest wsparcie przez producenta z Białegostoku europejskiego oddziału Makita. Nowe zamówienia obejmują kilkanaście komponentów z tworzyw sztucznych.

Bianor produkuje obudowy dla Makita już od pięciu lat. Współpraca pomiędzy firmami jest systematycznie rozwijana, gdyż białostocka spółka wyrobiła sobie opinię wiarygodnego dostawcy w pełni zaangażowanego we wspólne projekty. Dowodem na to jest fakt, że kooperacja z Makitą wykracza już poza granice Europy - Bianor pracował już z inżynierami z japońskiej centrali koncernu.

W tej chwili Bianor produkuje formy do pięciu nowych produktów dla Makita Romania, zakładu montującego najpopularniejsze wyroby Makita. Inżynierowie spółki byli zaangażowani w projekt od samego początku; od wczesnych szkiców, przez produkcję form, aż po dostosowanie do masowej produkcji.

- Największym wyzwaniem było zapewnienie skutecznej komunikacji i efektywnej współpracy w trójkącie Japonia - Polska – Makita Europe. Wszystkie trzy strony uznały, że to zadanie udało nam się zrealizować. Masowa produkcja tych części rozpoczęła się latem – przyznał Hans de Haas, prezes Bianoru.

Pozytywna opinia japońskich inżynierów przyniosła też kolejne zlecenia dla Bianoru. Tym razem firma zajmuje się dziewięcioma elementami dla narzędzi elektrycznych.

- Możliwości inżynieryjne i produkcyjne Bianoru pozwoliły nam skrócić czas wprowadzania na rynek nowych narzędzi bez uszczerbku dla jakości produkcji. Zarówno nasi japońscy inżynierowie, jak i ekipy z Europy, lubią pracować z Bianorem, ponieważ są oni bardzo pomocni i elastyczni – twierdzi Mahiro Banno, dyrektor generalny Makita Europe.

- Miło jest obserwować, że nasi inżynierowie potrafią współpracować tak efektywnie z japońskimi kolegami przy pracy nad formami nowych narzędzi. Sukces tkwi w naszych ludziach, ich kompetencji, umiejętnościach i pasji do tego, co robią – dodaje Hans de Haas.

Czytaj więcej: Rynek 825

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, części do artykułów gospodarstwa domowego, elementy wizulane, elementy
 

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, części do artykułów gospodarstwa domowego, elementy wizulane, elementy techniczne dla różnych branż, tampodruk

Rosti Poland Sp. z o.o.


Forum

Sieah123

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-17

Fsrednicki

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-12

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże