Grupa Wittmann na targach Fakuma 2018

Najnowszą konstrukcją w zakresie termostatowania wodą jest nasz termostat Tempro plus D120/1-L. Termostat ten pracuje z wodą o temperaturze do 120 0C. Oznaczenie "L" w nazwie produktu oznacza "duży". Pompa napędowa o mocy 4kW przy ciśnieniu roboczym 5,9 bar zapewnia wydajność przepływu 280 l/min. Moc grzewcza termostatu może być opcjonalnie zwiększona do 36 kW. Termostat Tempro plus D120/1-L. zapewnia odpowiednio dużą moc grzania, potrzebną dla szybkiego uruchomienia produkcji i bardzo wysoką moc chłodzenia wymaganą dla jej prowadzenia.

Tempro plus D120


Liczymy na spore zainteresowanie dla oferowanych przez nas przepływomierzy automatycznych Flowcon plus. Przepływomierze automatyczne Flowcon plus oferują teraz kilka nowych opcji, które zostały zrealizowane przez Wittmann w odpowiedzi na oczekiwania użytkowników.

Przepływomierze automatyczne Flowcon


Na stoisku targowym osobny obszar poświęcony będzie młynom. Od młynów wymaga się uzyskania bezpyłowego granulatu o stałej wielkości ziaren. Oczywiście przy doborze właściwego młyna należy także uwzględnić takie czynniki jak: zakładana wydajność mielenia, wielkość mielonych detali i rodzaje przerabianych tworzyw. Nie mniej ważne od tych aspektów są także gabaryty młyna, poziom hałasu podczas pracy, łatwość czyszczenia i bezpieczeństwo obsługującego. Kierując się tymi wymaganiami wprowadziliśmy do oferty firmy nowe młyny wolnoobrotowe Wittmann: S-Max 2, S-Max 2 Plus i S-Max 3.

Wolnoobrotowy młyn  S-Max 2


Nowości prezentowane podczas targów Fakuma nie zostaną ograniczone tylko do urządzeń peryferyjnych. Także w zakresie wtryskarek Grupa Wittmann przygotowała nowe i interesujące propozycje.

Podczas targów zaprezentujemy nową konstrukcję wtryskarek pionowych z stołem obrotowym VPower. W nowej maszynie zmieniona została konstrukcja jednostki wtryskowej, co powala na przezbrojenie maszyny i ustawienie jednostki pionowo lub poziomo w zależności od potrzeb realizowanego procesu.

wtryskarka pionowa


Kolejną nowością targową będzie wtryskarka szybkobieżna EcoPower Xpress 160/1100+. Po udanym debiucie maszyn o siłach 400 i 500t rozszerzamy serię EcoPower Xpress o wtryskarki o mniejszych siłach zamykania. Te wysoce wydajne maszyny są predysponowane do produkcji cienkościennych opakowań.


Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia
 

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Radziejowicka 108, Adamowizna

Michał Zagajczyk
Michał Zagajczyk
*.189.88.195

Wysłany: 2018-11-17 13:35:19

Świetna sprawa, pierwsza klasa. Jestem tego centralnego smarowania ciekaw bardzo, do tej pory z Gacolem robiłem sporo zamówień na podzespoły do takich elementów, zapytam ich co sądzą.


Reportaże

Forum

Karol83

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-02-28

Alphaplast

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-02-16

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01