Nowoczesna platforma komunikacji Azotów Tarnów

Azoty Tarnów, jako pierwsza polska firma z branży chemicznej, przygotowuje nowoczesną platformę komunikacji za pośrednictwem wiadomości SMS, która będzie wspierać procedury zarządzania firmą i komunikację w sytuacjach kryzysowych.

W tej chwili w spółce trwają zaawansowane prace nad uruchomieniem nowoczesnego systemu komunikacji za pośrednictwem wiadomości SMS, który uzupełni procedury komunikacji wewnątrz firmy i możliwość błyskawicznego kierowania informacji do kontrahentów.

- Dzisiaj, tak jak w każdej dużej firmie, dysponujemy arsenałem kilkuset służbowych telefonów komórkowych. Baza kontaktów korporacyjnych to kilka tysięcy numerów. Chcemy wykorzystać potencjał, jaki daje technologia GSM. Dzięki nowej platformie będziemy mogli generować błyskawiczne SMS-owe serwisy informacyjne, w ciągu kilku sekund przekazywać strategiczne informacje zdefiniowanym grupom odbiorców - wyjaśnia rzecznik prasowy Azotów Tarnów, Jerzy Jurczyński.

Wprowadzany system opiera się na aplikacji pozwalającej na zarządzanie komunikacją SMS przez operatorów posiadających uprawnienia do komunikacji z wybranymi grupami adresatów. Umożliwia m.in. wysyłanie wiadomości, które wyświetlane są bezpośrednio na ekranie telefonu odbiorcy oraz monitorowanie, czy wiadomość dotarła i została odczytana. Podobne systemy powiadamiania są stosowane m.in. przez służby ratunkowe w krajach UE.

- Wdrożenie aplikacji, to nie tylko możliwość błyskawicznej komunikacji. To również oszczędność czasu i kosztów - mówi rzecznik Azotów Tarnów.

Nowa platforma komunikacji tarnowskich Azotów, która powinna zostać uruchomiona już w marcu br. Została zbudowana na aplikacji Multiinfo firmy Polkomtel - nowoczesnej platformie wymiany informacji, wykorzystującej technologię transmisję danych poprzez zabezpieczone połączenia internetowe i sieć nadajników GSM.

Czytaj więcej: Jakość 54 Innowacje 301

Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam,  półprodukty z tworzyw sztucznych
 

Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam, półprodukty z tworzyw sztucznych, nawozy mineralne, chemikalia

Polska, 33-101 Tarnów, E. Kwiatkowskiego 8