Płyn do dezynfekcji rąk w ofercie Lerg

Płyn do dezynfekcji rąk w…

W związku z trwającą epidemią koronawirusa i  dużym zapotrzebowaniem rynku na środki do dezynfekcji firma Lerg S.A. wprowadza do sprzedaży preparat o nazwie Disihands- płyn o właściwościach wirusobójczych, przeznaczony do dezynfekcji rąk.

Decyzja dotycząca uruchomienia produkcji nowych wyrobów zapadła na kanwie trwającej epidemii koronawirusa. Płyny do dezynfekcji są obecnie artykułami  pierwszej potrzeby o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa sanitarnego kraju, w związku z czym zapotrzebowanie rynku na tego rodzaju produkty jest ogromne. 

Mając na względzie dobro i zdrowie naszych pracowników, klientów, partnerów biznesowych jak również wszystkich rodaków podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu oferty produktów o  preparat do dezynfekcji. Lerg jest spółką posiadającą  ogromne doświadczenie w branży chemicznej i możemy zagwarantować, że otrzymają Państwo produkt wysokiej jakości i skuteczności – powiedziała Agnieszka Kozubek-Bespalenko – V-ce Prezes Lerg S.A.Uzyskaliśmy wszelkie wymagane zgody, od przyszłego tygodnia ruszamy z produkcją i sprzedażą naszego wyrobu. Cieszymy się, że także w ten sposób możemy włączyć się w walkę z rozprzestrzeniającą się pandemią. 

Płyn Disihands jest preparatem wirusobójczym, którego skład opiera się na alkoholu izopropylowym. Do sprzedaży trafią płyny w opakowaniach 5 litrowych. Nowy produkt został dopuszczony do obrotu decyzją Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Wszystkich chętnych do zakupu środka Disihands zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: +48 14 680 62 19 bądź mailowo: lerg@lerg.pl.


Czytaj więcej:
COVID-19 190

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska