Targi Kompozyt - Expo: nowość na polskim rynku

Targi Kompozyt - Expo: nowość na polskim rynku
Niezwykle ciekawie zapowiadają się tegoroczne targi Kompozyt Expo. Imprezę organizują Targi w Krakowie. Ma to być nowe wydarzenie skierowane m.in. do szeroko pojętej branży tworzyw sztucznych.

Targi Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych Kompozyt-Expo odbędą się w dniach 25-26 listopada 2010 r. Będzie to pierwsza edycja tej nowej na polskim rynku targowym imprezy wystawienniczej. Jednocześnie w Krakowie będziemy mieć do czynienia z pierwszą w ogóle w Polsce imprezą branżową ukierunkowaną dla coraz szybciej rozwijającego się rynku materiałów kompozytowych, maszyn i technologii do produkcji materiałów kompozytowych.

W halach targowych pokażą się m.in. dostawcy surowców chemicznych (żywic, utwardzaczy), dostawcy wypełniaczy, dostawcy środków pomocniczych przy obróbce, dostawcy środków do modyfikacji właściwości, przyspieszaczy, barwników, pigmentów, nanocząsteczek, a także dostawcy tworzyw termoplastycznych. Nie zabraknie tez firm zajmujących się obróbką plastyczną, producentów produktów i półfabrykantów z tworzyw sztucznych.

Jednym słowem Kompozyt - Expo to targi dla szeroko pojętego przemysłu kompozytowego i tworzywowego.

Warto wiedzieć, że materiały zwane kompozytami są wytwarzane od kilkudziesięciu lat. Dzięki swoim walorom: lekkości i wytrzymałości stosuje się je w wielu dziedzinach techniki, tj. lotnictwie, kosmonautyce, technice jądrowej, budownictwie, motoryzacji. Liczne badania naukowe nad samymi kompozytami, jak i procesem ich wytwarzania przewidują, że kompozyty będą coraz częściej stosowane.

W tym momencie swój udział w targach potwierdziło już kilka bardzo znanych firm działających na polskim rynku, np. Brenntag, DuPont, Phoenix Equipment, Akzo Nobel, C-L.

Więcej informacji o targach Kompozyt - Expo: tutaj

Kompozyt Expo


Czytaj więcej: Targi 792Forum

Plaseco69

PC ABS i HIPS 2018-04-24

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Frohe_

Tampodruk wymagania? 2018-04-13

Reportaże