Zbliżają się Targi Symas

Targi Symas i Maintenace obfitować będą również w dużą porcję praktycznej wiedzy inżynierskiej, dzięki dwóm towarzyszącym konferencjom - "Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich" i "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu".

Na pierwszej z nich, organizowanej przez magazyn "Powder&Bulk", poruszone zostaną tematy związane z prezentowanymi na targach nowościami technologicznymi w zakresie obróbki materiałów sypkich. Będą to m.in.: "Nowoczesne rozwiązania stacji przesypowych w transporcie przenośnikowym", "Zastosowanie aeracji dynamicznej oraz technik wibracyjnych dla uzyskania płynnego przepływu materiałów sypkich w wybranych obiektach technologicznych" i "Instalacje odpylania w wykonaniu ATEX dla pyłów wybuchowych i elementy konieczne do ich bezpiecznej eksploatacji".

Natomiast uczestnicy konferencji "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu" będą mogli zapoznać się z najlepszymi praktykami inżynierskimi stosowanymi w zakładach produkcyjnych dotyczącymi efektywności, redukcji kosztów i predykcji w utrzymaniu ruchu. W ramach bloku tematycznego Utrzymanie Ruchu 4.0, słuchacze dowiedzą się również jak wykorzystać czwartą rewolucję przemysłową w zarządzaniu utrzymaniem ruchu czy dlaczego metodologia Lean współgra z koncepcją przemysłu 4.0. Podczas konferencji odbędzie się też pokaz wykorzystania systemu rozszerzonej rzeczywistości ARIS w utrzymaniu ruchu.

Jesienna szkoła utrzymania ruchu

Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu

Reasumując, jesienią Kraków zmieni się w centrum międzynarodowego przemysłu. Wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami i merytoryczną wiedzą inżynieryjną zapraszamy 10-11 października do EXPO Kraków. Sukces zaczyna się od spotkań!

Rejetracja jest możliwa na stronach: www.symas.krakow.pl lub www.mtc.krakow.pl