Coraz więcej użytkowników palet CHEP

Coraz więcej użytkowników palet CHEP
Delitissue, wiodący producent chusteczek higienicznych na polskim rynku, sprzedający swoje produkty pod dobrze znaną marką Regina, podpisał umowę na wykorzystanie palet CHEP do dystrybucji swoich produktów.

Firma Delitissue korzystała dotychczas z systemu wymiany palet białych, jednak problemy logistyczne i operacyjne doprowadziły do podjęcia decyzji o zmianie nośników na drewniane palety CHEP.

- System wymiany białych palet jest trudny do zarządzania i generuje wiele ukrytych kosztów. Są to m.in. koszty zakupu nowych palet, tak by uzupełnić straty w poolu paletowym oraz czas niezbędny do rozstrzygania sporów z dystrybutorami detalicznymi i dostawcami usług logistycznych w związku z ilością wymienianych palet - tłumaczą przedstawiciele firmy Delitissue.

- Dzięki naszym usługom Delitissue korzysta obecnie ze stałych dostaw wysokiej jakości palet i to nawet w okresach największego zapotrzebowania - ocenia Laurent Le Mercier, Country General Manager w CHEP Polska. - Dodatkowo firma zyskała możliwość dokładnego zaplanowania kosztów obrotu paletami, jakiej nie posiadała stosując system wymiany palet białych ze względu na niemożliwe do przewidzenia koszty towarzyszące. Delitissue jest przekonana, że korzystanie z palet CHEP umożliwi jej zwiększenie efektywności w łańcuchu dostaw produktów, a przez to zrealizowanie planów rozwoju.

Palety CHEP

Bardzo ważne dla Delitissue są również korzyści w zakresie ochrony środowiska związane ze stosowaniem systemu wynajmu palet CHEP. - Stale dbamy o ochronę środowiska, dlatego w miarę możliwości ograniczamy straty opakowań - dodaje rzecznik Delitissue. - Wynajem palet CHEP oznacza ponowne wykorzystywanie tych samych palet w całym łańcuchu dostaw, co jest doskonałym rozwiązaniem ograniczającym wpływ naszej działalności na środowisko naturalne.

Firma CHEP jest światowym liderem w zakresie usług związanych z poolingiem palet i kontenerów. Obsługuje największe przedsiębiorstwa na świecie, np. Procter & Gamble, SYSCO, Kellogg's, Kraft, Nestle, Ford oraz GM.

Czytaj więcej: Rynek 828

brak
 

Firma specjalizuje się w usługach wynajmu palet i kontenerów

Polska


Forum

Plaseco69

PC ABS i HIPS 2018-04-24

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Frohe_

Tampodruk wymagania? 2018-04-13

Reportaże