KMP Plastics razem z Ermafa Technologies

KMP Plastics razem z Ermafa Technologies
Firma KMP Plastics została właśnie przedstawicielem niemieckiego przedsiębiorstwa Ermafa Technologies. Tym samym oferta polskiej spółki powiększyła się o nowoczesne wytłaczarki i linie do compoundingu.

- Chcieliśmy poszerzyć swoją ofertę i nadarzyła się ku temu okazja – mówi Mariusz Browarek z firmy KMP Plastics. - Kontakt nawiązaliśmy przez firmę AEC, czyli naszego wcześniejszego partnera. Przedstawiciele Ermafa szukali partnera w naszym kraju, uznali że na naszym rynku mogą osiągnąć sukces. W ten sposób zostaliśmy im poleceni i tak doszło do zawiązania tej współpracy.

- Dzięki tej współpracy mamy możliwość korzystania zarówno z zasobów finansowych jak również menedżerskich dużej, międzynarodowej, prywatnej firmy o obrotach dwóch bilionów euro rocznie. Firma Ermafa to kompetentny partner, który może poszczycić się innowacyjnością swoich produktów, elastycznością i długoletnim doświadczeniem także w tworzeniu niestandardowych aplikacji. Potwierdzeniem tego jest na pewno ogromna liczba zainstalowanych kompletnych linii pracujących na całym świecie. Klienci Ermafy to zarówno producenci modyfikowanych tworzyw sztucznych jak i producenci gotowych wyrobów, którzy chcą we własnym zakresie przygotowywać granulat o odpowiednich właściwościach mieszane, np. PVC, PE i PP - dodaje stojąca na czele KMP Plastics Katarzyna Browarek.

Obecnie firma Ermafa stanowi część koncernu Donton Industrial Holding. Ermafa już od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji wytłaczarek dwuślimakowych zarówno współbieżnych jak i przeciwbieżnych przeznaczonych do compoundingu. Ponadto firma jest też znana z produkcji dużych aglomeratorów używanych przy recyklingu.

KMP Plastics razem z Ermafa Technologies


Czytaj więcej: Umowy 120 Rynek 828

Maszyny do termoformowania, Frezarki CNC, Wytłaczarki 2-ślimakowe współbieżne, Peryferia: dozowniki
 

Maszyny do termoformowania, Frezarki CNC, Wytłaczarki 2-ślimakowe współbieżne, Peryferia: dozowniki, podajniki, termostaty, chillery, rotametry

Polska