Kompleksowe partnerstwo biznesowe na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych

NARZĘDZIA WSPOMAGAJĄCE DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU NTQ - UTR

Realia produkcyjne rządzą się swoimi prawami, dlatego wiemy jak istotne jest zabezpieczenie ciągłości pracy maszyn, aby ich przestoje były jak najkrótsze. Dla naszych klientów stworzyliśmy darmowe, multimedialne narzędzie wspierające utrzymanie ruchu. NTQ - UTR świetnie kataloguje park maszynowy, pozwala na analizę przebiegu problemów występujących na danej maszynie, jak również zawiera wskazówki odnośnie ich rozwiązania.

Naszą misją jest wsparcie klientów w najbardziej odpowiedni, optymalny i indywidualny sposób z szacunkiem dla ich czasu i rzeczywistych potrzeb. Ważne są dla nas partnerskie relacje i otwarty dialog wspierający wspólny rozwój. Idea potrzebuje techniki, ale przecież to człowiek jest jej źródłem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów PLASTPOL 2015 (26.05-29.05)
PAWILON E, STOISKO 55

Czytaj więcej: Wtryskarki 442

Kompleksowe partnerstwo biznesowe na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych. Sprawdź największe atuty
 

Kompleksowe partnerstwo biznesowe na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych. Sprawdź największe atuty marki NTQ s.c.: wtryskarki, peryferia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, systemy do wtrysku ciekłego silikonu, układy plastyfikujące, tworzywa sztuczne i dodatki, optymalizacja i wdrażanie projektów, profesjonalne doradztwo techniczne i serwis

Polska


Forum

Mzar80

Własna firma produkcyjna 2018-04-25

Plaseco69

PC ABS i HIPS 2018-04-24

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Reportaże