Leasing z VB Leasing Polska SA

W strukturze VB LEASING wyodrębniliśmy celowe obszary handlowe wyspecjalizowane w poszczególnych segmentach, branżach rynku. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, imprezach handlowych, targach branżowych, zarówno w Polsce jak i krajach Europy Zachodniej - dodaje dyrektor Mendelak.

Spółka oferuje leasing operacyjny i finansowy. Czas trwania umowy wynosi od 24 do 60 miesięcy, a opłata wstępna od 0 do 35 proc. wartości leasingowanego sprzętu.

Raty leasingowe - stałe, degresywne lub sezonowe oraz stopa finansowania (zmienna, stała) - dostosowane są do oczekiwań klientów. Dodatkowym atutem oferty VB LEASING jest minimum wymagań formalnych i uproszczona procedura oceny wniosków leasingowych.

VB LEASING od lat wnikliwie obserwuje zmieniający się rynek leasingu w Polsce, nieustannie pracuje nad rozszerzaniem i ulepszaniem swojej oferty, tak aby oferować klientom pakiet nowoczesnych produktów o wysokiej jakości, w pełni odpowiadających na rosnące potrzeby polskich przedsiębiorców. Taką strategię firma zapowiada także w 2007 r.

Oddziały i przedstawicielstwa VB LEASING działają w całej Polsce. VB Leasing Polska SA należy do koncernu VB-Leasing International Holding GmbH. Wykorzystuje jego doświadczenie i know-how. Obecnie jest jedną z wiodących spółek leasingowych w Europie Środkowowschodniej oraz liczącym się przedsiębiorstwem na rynku polskim.

Marek Forster, prezes Zarządu VB Leasing Polska S.A.:- VB LEASING istnieje w Polsce od 2000 r. Rok 2006 był wyjątkowo udany dla naszej firmy. Zrealizowaliśmy plan z nadwyżką i zgodnie z przyjętą strategią - naszym klientom i partnerom daliśmy się poznać jako spółka utożsamiana z konkurencyjną i uniwersalną ofertą finansowania oraz wysokim poziomem obsługi.

Poza znacznym zwiększeniem sprzedaży, do naszych niewątpliwych sukcesów należy z pewnością zaliczyć rozwój sieci sprzedaży, wprowadzenie nowych produktów do oferty i przyznanie firmie prestiżowych nagród i wyróżnień.

Czytaj więcej: Leasing 13 Maszyny 492Reportaże

Forum

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2019-10-04

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02

Tipen1

Wytłaczarka HDPE, przegrzewa. 2019-07-25

Yellow

Problem z plastyfikacją PS 2019-07-14

Yellow

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-06-28