Oświadczenie pracowników Sacmi Polska

Oświadczenie pracowników Sacmi Polska
Otrzymaliśmy oświadczenie podpisane przez pracowników Sacmi Polska. Dotyczy ono zakończenia przez tę firmę dystrybucji wtryskarek Negri Bossi.

Treść oświadczenia:

Szanowni Państwo

W związku z przejęciem przedstawicielstwa marki Negri Bossi przez nowego agenta, chcielibyśmy przekazać opinii publicznej, wszystkim naszym klientom, współpracownikom i sympatykom nasze stanowisko w tej sprawie. Przez ponad trzy lata naszej działalności wraz z Państwem tworzyliśmy historię Negri Bossi na rynku polskim. Dziękujemy klientom za okazane przez ten okres zaufanie, jakim nas obdarzyli. Wykonywana praca była dzięki Państwu o wiele przyjemniejsza.

Zaczęliśmy od odbudowy marki Negri Bossi w Polsce poprzez ulepszenie opieki nad klientem począwszy od doradztwa technicznego, kończąc na solidnej opiece posprzedażowej. Ostatni rok zaczął przynosić w końcu efekty ciężkiej pracy naszego zespołu. Ośmielamy się w tym miejscu stwierdzić, iż marka Negri Bossi klasyfikuję się dziś na wysokiej pozycji w rankingach popularności wśród klientów z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Potwierdziły to ostatnie sondaże na jednym z branżowych portali.

Reasumując, Negri Bossi jest dziś na rynku polskim marką godną zaufania a maszyny postrzegane są, jako produkt innowacyjny o wysokiej jakości. Miejmy nadzieję, że takim pozostanie pod opieką nowego przedstawiciela, któremu życzymy powodzenia.

Jako osoby, które również pracowały na sukces Negri Bossi chcielibyśmy zaznaczyć, iż nie posiadaliśmy wiedzy, na temat przejściowej struktury, jaką miała tworzyć Sacmi Polska i Negri Bossi. Wszelkie nasze działania były prowadzone z perspektywą długofalowej współpracy z naszymi klientami.

Ostatnie wydarzenia traktujemy jako impuls do dalszych przedsięwzięć. Postawiliśmy już krok naprzód, o czym poinformujemy Państwa szczegółowo w najbliższym czasie.

Panta rhei – wszystko płynie…nie tylko tworzywa.

Pozdrawiamy Serdecznie
Agnieszka Duława
Mirosław Wikaliński


Czytaj więcej: Rynek 828 Prawo 232


Molder Molder
*.138.243.178

Wysłany: 2012-02-21 10:34:01

Tak... Marka NB z pewnością ma w Polsce przyszłość.