Produkcja "smart" na targach Plastpol

Program ekspozycji obejmie także młyny, w tym urządzenia MINOR 2 przeznaczone do rozdrabniania twardych, wzmocnionych włóknem materiałów. MAS 3 i nowe w ofercie G-Max 33 to konstrukcje odznaczające się kompaktową budową i bardzo długą żywotnością. Młyny serii G-Max zostały stworzone specjalnie z myślą o prowadzeniu recyklingu układów wlewowych bezpośrednio przy wtryskarkach o siłach zamykania do ca 400t. W młynach tych zminimalizowano wymaganą dla ich posadowienia powierzchnię a także ograniczono poziom hałasu. Zaprezentowany zostanie największy z młynów tej serii G-Max 33.

G-Max 33

Rys.7. Nowy młyn przystanowiskowy G-Max 33

Grupa Wittman

Grupa Wittman jest światowym liderem w dziedzinie produkcji wtryskarek, robotów i urządzeń peryferyjnych przeznaczonych do przetwórstwa tworzyw. Siedzibą Grupy jest Wiedeń w Austrii. Grupa zbudowana jest z dwóch głównych podmiotów Wittmann Battenfeld i Wittman . Dzięki ośmiu zakładom produkcyjnym ulokowanym w pięciu krajach i ponad 33 agencjom przedstawicielskim Grupa prowadzi swą działalność na całym świecie.

Wittman Battenfeld, z siedzibą w Kottingbrunn Austria, w sposób konsekwentny buduje swą pozycję na runku producentów wtryskarek i dostawców nowoczesnych technologii do przetwórstwa tworzyw . Jako dostawca kompleksowych technologii i maszyn o nowoczesnej modułowej budowie, firma spełnia obecne i przyszłe wymagania rynku maszyn do przetwórstwa tworzyw.

Asortyment produktów oferowanych przez Wittman obejmuje roboty i systemy automatyzacji produkcji, systemy podawania surowców, suszarki, młynki, dozowniki objętościowe i grawimetryczne. Wittman oferuje kompleksowe rozwiązania począwszy od pojedynczych komórek produkcyjnych aż po pełne złożone instalacje produkcyjne.

Połączenie pod patronatem grupy Wittmann obszarów związanych z konstrukcją wtryskarek, budową urządzeń peryferyjnych i technologiami przetwórstwa doprowadziło do stworzenia oferty optymalnie dostosowanej do potrzeb współczesnego rynku.

W Polsce Grupa Wittman reprezentowana jest przez Wittmann Battenfeld Polska. Doświadczeni pracownicy działów sprzedaży i serwisu i logistyki pozostają do Państwa dyspozycji.


Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych
 

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Radziejowicka 108, Adamowizna