Rozmowa video: Małgorzata Malec, dyrektor handlowy Centrum Tworzyw Azotów Tarnów

Rozmowa video: Małgorzata Malec, dyrektor handlowy Centrum Tworzyw Azotów Tarnów
Przedstawiamy rozmowę video z Małgorzatą Malec, dyrektorem handlowym Centrum Tworzyw Sztucznych Zakładów Azotowych w Tarnowie.

Małopolskiej firmy nie mogło oczywiście zabraknąć na niedawnej wystawie Plastpol 2012 w Kielcach. Prezentowały swoją ofertę tworzywową na wspólnym stoisku z Zakładami Chemicznymi Police oraz spółką ATT Polymers GmbH. Firma będąca bardzo ważną częścią rodzimej branży tworzywowej przedstawiła m.in. wysokiej jakości termoplastyczne tworzywo konstrukcyjne POM z rodziny Tarnoform o obniżonej emisji formaldehydu. Przypomnijmy, że Azoty Tarnów są zintegrowanym producentem poliamidu 6 o nazwie handlowej Tarnamid, który produkowany jest poprzez polimeryzację wytwarzanego kaprolaktamu. Spółka jako jedyne przedsiębiorstwo w kraju produkuje także tworzywo poliacetalowe o nazwie handlowej Tarnoform. Spółka dysponuje też własnym zapleczem badawczym. W swoich laboratoriach wykonuje ponad milion analiz rocznie. Koncentruje na badaniach nad nowymi wyrobami i technologiami, jak i na rozwoju istniejących produktów.
Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam,  półprodukty z tworzyw sztucznych
 

Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam, półprodukty z tworzyw sztucznych, nawozy mineralne, chemikalia

Polska, 33-101 Tarnów, E. Kwiatkowskiego 8