Interplas 2017 - największe brytyjskie targi branży tworzyw sztucznych

Drinks and Links

Women In Plastics: Welcome. Intelligent. Present.
Okazją do wymiany poglądów na temat roli kobiet i ich pozytywnego wkładu w rozwój branży tworzyw sztucznych będzie „Drinks and Links” - nieformalne spotkanie, którego organizatorem jest Women In Plastics - brytyjska sieć networkingowa skupiająca kobiety pracujące w przemyśle przetwórczym. Otwarte dla wszystkich spotkanie odbędzie się w 27 września w godzinach 17 - 19, w hali nr 4.

Interplas Innovation Award

Po raz pierwszy w tym roku jury przyzna nagrodę Interplas Innovation Award za najbardziej innowacyjny produkt lub usługę prezentowaną na tegorocznej wystawie Interplas.

Podstawowym kryterium, ocenianym przez niezależny zespół ekspertów, będzie największy potencjalny wpływ prezentowanego rozwiązania na przemysł tworzyw sztucznych w nadchodzących latach. Zgłaszać można, wdrożone w ciągu ostatnich 12 miesięcy, rozwiązania z dowolnego obszaru technologicznego.

- Motywem przewodnim targów Interplas 2017 jest hasło „Innovation Happens Here”, dlatego chcemy nagrodzić najistotniejszą, prezentowaną na targach innowację - powiedział Duncan Wood, dyrektor targów Interplas.

TCT Show

Równolegle z targami Interplas odbywać się będą targi poświęcone technologii druku 3D. Według organizatorów, swoją obecność w tym roku zaanonsowało już ponad 250 wystawców, w tym pięciu z naszego kraju. Na wystawie zobaczymy zatem stoiska polskich producentów drukarek 3D - Verashape, 3Dgence, ZMorph oraz krakowskiej firmy Sinterit i wrocławskiego HBot 3D.

Jacek Leszczyński

logo interplas