Drukuj

SABIC w Chinach


Lean Manufacturing umożliwia produkcję małych serii, zapewnia elastyczność niezbędną do szybkich zmian produkcji i pozwala na zachowanie ciągłości procesu produkcji oraz dostaw do klientów, co jednocześnie skraca cykl produkcji materiałów.

Ponieważ ponad 80 proc. komputerów przenośnych produkowanych na świecie powstaje w Chinach, więc aby wspierać innowacje w dziedzinie zastosowań, Centrum Doskonałości SABIC Innovative Plastics oferować będzie różnorodne usługi eksperckie związane z projektowaniem, testowaniem, parametrami technicznymi oraz procesami technologicznymi.

To nie koniec inwestycji SABIC Innovative Plastics w Chinach. Do końca 2010 r. zbuduje ona w Szanghaju światowej klasy Badawczo-Rozwojowe Centrum Technologiczne zorientowane na klienta. Będzie to również główna siedziba firmy w rejonie Azji i Pacyfiku.

SABIC w Chinach

- Ta nowa inwestycja w czytelny sposób potwierdza zaangażowanie firmy SABIC Innovative Plastics we wspieranie klientów w tym regionie poprzez poszerzenie możliwości oferowanych przez obecnie istniejące Badawczo-Rozwojowe Centrum Technologiczne. W nowej jednostce będą również prowadzone prace nad rozwojem nowych zastosowań. Nasze ciągłe inwestycje w Chinach stanowią kontynuację długiej tradycji firmy SABIC Innovative Plastics wspierania klientów z obszaru Chin i całego świata. Pozwalają na tworzenie innowacyjnych rozwiązań produktowych i zapewnianie wspaniałej pomocy technicznej, gdy tylko jest potrzebna na drodze do sukcesu rynkowego - dodaje Leung. - Sukces naszych klientów jest źródłem naszego sukcesu i precyzyjnym miernikiem naszych osiągnięć.

SABIC Innovative Plastics to światowy dostawca tworzyw sztucznych powszechnie stosowanych w przemyśle samochodowym i medycznym, elektronice, transporcie, produkcji opakowań, budownictwie, telekomunikacji oraz branży nośników optycznych. Firma wytwarza tworzywa poliwęglanowe, ABS, ASA, PPE, PC/ABS, PBT i PEI, a także tworzywa techniczne o specyficznych właściwościach LNP, oferowanych na rynku pod dobrze znanymi markami Lexan, Cycolac, Geloy, Noryl, Cycoloy, Valox i Ultem.

Czytaj więcej: Inwestycje 712

Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen - przenaczonych zarówno do formowania wtryskowego
 

Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen - przenaczonych zarówno do formowania wtryskowego jak również do wytłaczania, tworzywa konstrukcyjne