Art Composites Kompozyty Polimerowe

Producent wyrobów z kompozytów polimerowych


Dane kontaktowe:

ul. Bartosza 2
Polska, 05-410 JózefówWiodący producent kompozytów polimerowych dla średniego i dużego biznesu
Art Composites to niezależny polski producent kompozytów polimerowych z wieloletnim doświadczeniem w branży, który z powodzeniem współpracuje ze średnimi i dużymi podmiotami gospodarczymi w kraju i za granicą.

Nasza firma powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie sektorów:produkcyjnego, budowlanego i rolniczego w najwyższej klasy kompozyty polimerowe.

Produkowane przez nas materiały znajdują szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, sportowym, stoczniowym, opakowaniowym, tekstylnym, medycznym i maszynowym.

Do produkcji kompozytów polimerowych wykorzystujemy niezawodne technologie:

laminowanie natryskowe i ręczne
laminowanie próżniowe ciężkie (infuzja)
lekki RTM

Doświadczony zespół praktyków Art Composites

Na Art Composites składa się zespół praktyków z branży kompozytowej, którzy zapewniają pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji zamówienia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno w zakresie doboru rozwiązań technologicznych, materiałowych, jak i obsługi po sprzedażowej.

Obsługa dostosowana do oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Przestrzegamy wszelkich standardów i pracujemy zgodnie z obowiązującymi normami, jakie są honorowane przez klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Wywiązujemy się z powierzonych nam zadań w sposób terminowy i dopasowany do oczekiwań naszych kontrahentów.

Wieloletnie doświadczenie na rynku produkcji kompozytów polimerowych pozwoliło nam na stworzenie przedsiębiorstwa, które dzisiaj dostarcza trwałe, atestowane i certyfikowane produkty o podwyższonej żywotności.

Zachęcamy Państwa do współpracy i bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby kompozytowe