Expo Silesia Sp. z .o.o.

Organizacja targów branżowych i konsumenckich, konferencji oraz seminariów.

Expo Silesia Sp. z .o.o.

ul. Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Expo Silesia to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne, działające od 2008 roku na terenie Sosnowca. Co roku w naszym obiekcie odbywa się kilkadziesiąt wydarzeń – targów przemysłowych i konsumenckich (wiele z nich w randzie międzynarodowej), konferencji, pokazów, prezentacji, szkoleń oraz wydarzeń kulturalnych. Od początku działalności w Expo Silesia gościło blisko 400 wydarzeń, przyciągając ponad 35 tysięcy firm oraz 700 tysięcy uczestników z Polski i zagranicy.

Nasz atut to młody, prężny zespół, który jest w stanie zorganizować każde wydarzenie, od kameralnej konferencji po międzynarodowe targi czy wydarzenia kulturalne. Konstrukcja architektoniczna Expo Silesia umożliwia aranżację kilku wystaw jednocześnie. Funkcjonalny układ obiektu został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić potrzeby bardzo wymagającej grupy odbiorców. Standard pawilonu i otwartego terenu wystawienniczego jest zgodny z aktualnymi europejskimi wymaganiami w tym zakresie.

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia to 41 miast i gmin, ponad 2 miliony mieszkańców i niemal ćwierć miliona firm i przedsiębiorstw, wytwarzających ok. 8 proc. PKB naszego kraju. Zlokalizowanie Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Expo Silesia w centrum takiego regionu to niezaprzeczalny atut. Bezpośrednia bliskość lotnisk międzynarodowych, autostrady, dróg szybkiego ruchu to uwarunkowania dające wielkie możliwości nie tylko organizatorom targów, ale także wystawcom.

Stawiamy na jakość świadczonych usług. Sukces naszych partnerów i ich satysfakcja to nasze główne cele.


Zapraszamy do współpracy!

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości