TAROPAK 2006


Wydarzenia organizowane we współpracy w wydawnictwami branżowymi
Wydawnictwo Polski Drukarz (wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i dwumiesięcznika „Pro-KREACJA”) wraz z partnerami jest współorganizatorem wielu interesujących wydarzeń. W pierwszy dzień targów – 18.09, poniedziałek, pawilon 14A – zaprasza na konferencję „Etykiety samoprzylepne – nowe technologie, nowa jakość”. Będzie to forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji etykiet samoprzylepnych, a drukarniami i ich klientami. Konferencja jest przeznaczona dla specjalistów związanych z branżą etykiet samoprzylepnych. Audytorium stanowić będą przede wszystkim przedstawiciele drukarń produkujących etykiety samoprzylepne i ich klienci z sektora chemii gospodarczej oraz przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i piwowarskiego.
W kolejne dwa dni targowe – 19-20.09, wtorek, środa, pawilon 15B, stoisko 176 - Polski Drukarz zaprasza po raz kolejny na warsztaty „Opakowanie od A do Z”, w czasie których będzie mowa o opakowaniu od fazy projektu, poprzez jego wytwarzanie, aż do konfekcjonowania. Warsztaty będą się odbywały w pięciu blokach tematycznych: marketing, przygotowalnia, drukowanie, uszlachetnianie, konfekcjonowanie.
Ostatniego dnia targów – 20.09, środa, pawilon 14A – Polski Drukarz zaprasza na konferencję „Tektura falista – produkcja, druk, przetwarzanie” . Będzie to forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji tektury falistej, a producentami i ich klientami. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do producentów tektury falistej i opakowań oraz ich klientów m.in. z sektora RTV-AGD oraz przemysłu spożywczego i meblarskiego.

„Innowacyjne rozwiązania dla logistyki” (19.09, wtorek, pawilon 14A) – konferencja dedykowana branży logistycznej zorganizowana we współpracy z czasopismem „Eurolgistics”. W czasie konferencji będzie mowa o: zaawansowanej integracji urządzeń mobilnych auto-id i terminali mobilnych, logistyce zarządzania przestrzenią magazynową, partnerstwie w procesie logistycznym, outsourcingu palet i pojemników, automonitoringu i GPS w logistyce, wózku w magazynie oraz dynamicznych systemach magazynowania (case study).

Czytaj więcej: Targi 805