TAROPAK 2006


Po raz VII już TAROPAK stanie się areną konkursowych zmagań wózków widłowych w czasie trwania kolejnej edycji Sztaplar Show. Przez trzy dni targowe w sektorze 10 zaprezentują się operatorzy wraz z urządzeniami transportu bliskiego. Organizatorami tego wydarzenia od pierwszej jego edycji są: redakcja pism branżowych: „Nowoczesny Magazyn” i „Logistyka a Jakość” oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Sztaplar Show oparto na pomyśle pokazu działania wózków widłowych w warunkach, które imitują naturalne miejsce pracy-magazyn. Tym razem na powierzchni 1000 metrów kwadratowych zostanie zbudowany magazyn wyposażony w regały wysokiego składowania, pojemniki wielokrotnego użytku, palety, owijarki, systemy wymiany baterii do wózków elektrycznych. W tak zaimprowizowanym otoczeniu toczyć się będzie rywalizacja operatorów o tytuł Mistrza Sztaplar Show 2006.

Miesięcznik PACKAGING Polska w czasie trwania targów będzie szukał Pereł wśród opakowań. Będzie to ostatni rekonesans przed wielkim styczniowym finałem konkursu ART OF PACKAGING oraz jego edycją - DEBIUTY. Przy stoisku miesięcznika w hali 15 uruchomione zostanie Biuro Konkursu. Będzie w nim można zasięgnąć szczegółowych informacji, pozostawić zgłoszenie i swoją perełkę opakowaniową. Reszta pozostanie w rękach… poszukiwaczy pereł.
Kilka razy dziennie, podczas trwania targów, zabrzmią gorące rytmy, a prasy i belownice zatańczą nie tylko break dance …czyli zobaczymy Dance Maschine Show!. Zorganizował je PACKAGING Polska przy industrialnym udziale i kooperacji maszyn firmy Orwak.

Nagrody
ZŁOTY MEDAL MTP
Na wystawców TAROPAKU czeka Złoty Medal - nagroda MTP dla najnowocześniejszych, innowacyjnych rozwiązań, produktów wysokiej jakości, o doskonałych walorach estetycznych, ergonomicznych i użytkowych.

ACANTHUS AUREUS
Międzynarodowe Targi Poznańskie nagradzają najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy stoiska. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych sprzyjających bezpośredniej komunikacji z rynkiem i pozytywnemu postrzeganiu wizerunku firmy.

Zwiedzanie ekspozycji
18-20 września, godz. 9.00 – 18.00

Mamy nadzieję, że jubileuszowa edycja TAROPAKU spełni Państwa oczekiwania, stwarzając doskonałą okazję do wielu ciekawych spotkań i przyczyni się do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Zapraszamy do Poznania.

Więcej informacji: www.taropak.pl

Czytaj więcej: Targi 792