Data:
-
Miejsce:
Hotel Azúr, Erkel Ferenc u. 2/C, 8600 Siófok, Węgry

Organizator:
myCEPPI Szemere Bertalan u. 4 3530 Miskolc Hungary
Tel.:
+36 46 783-811
www:
myceppi.com
e-mail:
b2b@myceppi.com

Szanowni Państwo!

Organizowane przez myCEPPI Drugie Środkowoeuropejskie spotkanie branży tworzyw sztucznych (2nd Central European Plastics Meeting) składać się będzie z 3-ech części:

W ramach serii rozmów B2B stanowiących główną część naszej imprezy w jednym miejscu będą ulokowani znaczący dostawcy i dystrybutorzy tworzyw sztucznych naszego regionu. Po jednej stronie 40 Firm jako Gospodarze ("Host"), czyli dominujący producenci surowców, kompozytów, masterbaczy i handlowcy regionu środkowoeuropejskiego przyjmują potencjalnych, nowych i istniejących partnerów biznesowych. A po drugiej stronie firmy odwiedzające, czyli w większości przetwórcy surowców tworzyw sztucznych nawiązują kontakt z firmami HOST.

Swój udział zgłosili główni producenci surowców, kompozytów oraz firmy handlowe i dystrybutorzy.

Równolegle do rozmów B2B odbędzie się konferencja przedstawiająca innowacje produktów i technologii. Zwracamy szczególną uwagę na spotkanie Europy Środkowej i Japonii, na możliwości zastosowania technologii japońskiej w tym regionie w zakresie tworzyw inżynierskich i masowych. Oczywiście uczestniczą w niej też znaczący producenci europejscy, pokazując swoje nowe innowacje. Podczas tego wydarzenia, w pierwszym dniu konferencji tematem będzie wtryskiwanie, a w drugim dniu ekstruzja. Celem konferencji jest to, żeby przetwórcy tworzyw uzyskali wiedzę użyteczną w codziennym życiu i otrzymali nowe pomysły.

Trzecią częścią imprezy jest „Wystawa”, gdzie Pan /Pani może spotkać się z producentami maszyn, producentami urządzeń uzupełniających, oraz z innymi dostawcami przemysłu tworzyw sztucznych.

Uczestniczą w wystawie: EREMA, HÜRMAK i FANUC.

Impreza będzie miała charakter zamknięty, nastrój przyjacielski. Spodziewamy się odwiedzających ze wszystkich krajów Europy Środkowe i Wschodniej. Pragniemy stworzyć społeczność. Oprócz rozmów B2B, konferencji i wystawy, w trakcie całej imprezy bufet oferuje swoje usługi, a osoby pragnące odświeżenia i luźnej pogawędki - będą miały taką możliwość. Budowanie więzi może być kontynuowane podczas kolacji zamykającej pierwszy dzień, tradycyjnie zapewniającej dobry nastrój  i w trakcie dalszych programów przeciągających się aż do świtu.

Udział w  2nd Central European Plastics Meeting (Drugim Środkowoeuropejskim spotkaniu branży tworzyw sztucznych) wymaga rejestracji online.

Rejestracja i zalogowanie na stronie www.plasticsmeeting.com.